Deneyimli psikiyatri ve psikolog kadrosuyla açılan Altındağ Psikolog olarak kurumumuz, kişilerin iyilik halini sürdürebilmesine yardımcı olmak amacıyla açılmıştır. Yaşanan pandeminin etkisi, eski yaşam olayları, travmalar ve olumsuz diğer durumlar, kişilerin bugünkü halini etkileyebilmektedir. Kişilerin geçmiş yaşantılarıyla yüzleşmeleri her zaman kolay olmasa da, uzman kadromuz kişilere uygun farklı ekoller ile bu olumsuzluğu en aza indirmektedir. Her bir psikolog ve psikiyatri uzmanımız, psikoloji alanındaki eğitimlerin neredeyse tamamını tamamlamıştır. Bu açıdan son derece profesyonel destek sağlandığına değinmekte fayda vardır.

Altındağ psikolog olarak hizmet veren kurumumuzda, güvenilirlik esastır. Kişilerin kimlikleri gizli tutulmakta, danışanın bilgisi dışında hiç kimseyle paylaşılmamaktadır. Kişilerin merkezimize başvurmak için patolojik rahatsızlıkları olmasına gerek yoktur. Günlük rutini bozulmuş, kendini daha iyi tanımak isteyen ve hayatına farklı bir bakış açısı kazandırmak isteyen herkes, merkezimizde bulunan uzmanlarımızdan destek alabilme şansına sahiptir. Aynı zamanda konulmuş patolojik tanıları olan danışanlar da, kurumumuzdan destek alabilmektedir, çünkü farmakolojik tedavi gerekli olsa dahi, direkt yönlendirme sağlanacaktır.

Altındağ Psikolog Ofisi

Altındağ psikolog ofisi olarak kurumumuz, hem psikolog hem de psikiyatri uzmanları ile çalışması dolayısıyla avantajlı bir kurumdur. Yapılacak ön görüşme sonrasında kişilerin ihtiyacı olan alana yönlendirilmesi direkt sağlanmaktadır. Bu durum özellikle danışanlar için sağlanmış büyük bir kolaylık olmaktadır. Çünkü pek çok kişi hangi uzman ile görüşmesi gerektiğini düşünmekten, tedavisini ertelemektedir.

Altındağ psikolog ofisi olarak kurumumuz:

  • Alanında uzman çocuk, ergen ve yetişkin psikiyatri ve psikolog uzmanlarıyla çalışır.
  • Danışanlar ile kurulacak terapötik bağa son derece önem vermektedir. Dolayısıyla bu bağı yakalayamamış olan danışanlar, istedikleri zaman terapistlerini değiştirebilme şansına sahip olmaktadır. Ayrıca bunun için herhangi bir ek ücret ödeme gibi bir durumları da yoktur.
  • Farklı ekolleri benimsemiş uzmanlarla çalışması dolayısıyla da oldukça avantajlıdır. Çünkü kişiler için en uygun terapi yöntemini uygularken zorlanmaları halinde, yönlendirme sağlanabilmektedir.
  • 7’den 70’e tüm danışan gruplarına hitap etmesi dolayısıyla da çok tercih edilir. Kurumumuzda çocuk, genç, yetişkin, aile gibi gruplara terapi sağlanabilmesinin yanı sıra, grup terapileri yapan uzman ekibimiz de vardır.
  • Altındağ başta olmak üzere Ankara’nın tüm ilçelerinden ulaşım sağlanabilmektedir. Oldukça merkezi bir konumdadır, danışanlar isterlerse otobüs, isterlerse de özel araç kullanarak ofisimize ulaşabilme lüksüne sahiptir.
  • Pek çok uzman bulunması dolayısıyla, randevuları en erkene veren kurum olduğuna değinmek gerekir. Kişiler uzmanlarımız ya da asistanları ile sağlanan görüşme sonrası, müsait oldukları ortak bir saate randevu oluşturacaktır.
  • Tüm danışanların sunulan hizmetlerden faydalanabilmesi amacıyla hizmet veren Terapi Destek, en uygun fiyatlı online terapi hizmetini sağlamaktadır.

Altındağ Nöbetçi Psikolog

İnsan psikolojisi son derece dinamik bir altyapıya sahiptir. Dolayısıyla hangi zaman diliminde hangi durumun oluşabileceği belirli değildir. Özellikle gece saatlerinde kişilerin farklı atakları meydana gelebilir. Bu durumda zararın en aza indirilmesi amacıyla hizmet veren Altındağ Nöbetçi Psikolog ofisimiz, sürekli online destek sağlamaktadır. Kişiler web sitemizde bulunan butona tıklayarak istedikleri saatte uzman psikoloğumuz ile görüşme sağlayabilmektedir. Durumun aciliyetine göre kişiye en uygun saate randevu verilecektir.

Altındağ Nöbetçi Psikolog olarak kurumumuz, iyilik halinin devamını sağlamak için en profesyonel terapi hizmetini vermektedir. Danışanlar dilerlerse uzmanlarımızın özgeçmişlerini inceleme şansına sahiptir. Kendilerine yakın istedikleri psikolog ya da psikiyatri uzmanından randevu oluşturabilme şansları mümkündür. Uzmanlarımız aynı zamanda bir eğitimci olduğundan, oldukça yoğun bir çalışma sistemi götürmektedir. Buna rağmen danışanlarının iyilik halinin devamını sağlamak için hızlı bir tempoda hizmet vermektedir. Psikoloji dünyasının tüm gelişmelerini her yeni gün takip eden Ankara Psikolog ekibimiz, Ankara’nın en merkezi yerinde bulunmaktadır.