Danışanların iyilik halinin devamını sağlamak üzere hizmet veren Ayaş Psikolog olarak kurumumuz, alanında uzman psikolog ve psikiyatri uzmanları ile çalışmaktadır. Ankara’nın en merkezi konumunda yer alması dolayısıyla yoğun ilgi görmektedir. Ayaş başta olmak üzere tüm Ankara’ya hizmet sağlanmaktadır. Kurumumuza ulaşım otobüs ya da özel araç ile sağlanabilir. Kişilerin bulmakta zorlanmayacakları bir yerde bulunması dolayısıyla, 7’den 70’e herkese hitap etmektedir. Oldukça güvenli bir alanda yer almaktadır.

Ayaş psikolog olarak kurumumuzda yer alan uzmanlarımızın her biri psikoloji eğitimlerinin neredeyse tamamını bitirmiştir. Dolayısıyla her biri alanında son derece yetkin ve profesyoneldir. Kişiler için hangi ekolün daha uygun olduğuna karar verebilme yetkinlikleri mevcuttur. Ayrıca kendilerini yetersiz gördükleri ekoller söz konusu olduğunda, diğer meslektaşına yönlendirme yapabilecekler ya da konuyla ilgili süpervizyon alarak, daha rahat ilerleyebileceklerdir. Her anlamda danışanlarının aldıkları destekten yarar görebilmeleri için çalışan psikolog ve psikiyatri uzmanlarımız, yoğun bir tempoda çalışmaktadır. Bekleyen tüm danışanlara en kısa zamanlarda destek sağlayabilmek amacıyla, fazladan mesai dahi yaparlar. Ayrıca danışanlarının aldıkları destekten en iyi şekilde faydalanabilmeleri için, tüm yeni araştırmaları hızlı bir şekilde okumakta ve kendilerini geliştirmektedirler.

Ayaş Psikolog Ofisi

Terapi Destek psikolojik danışmanlık olarak hizmet veren kurumumuz, oldukça geniş bir alanda yer almaktadır. Tüm personellerimiz danışanlara kendilerini iyi hissettirmek için ellerinden geleni yapmaktadır. Ofisin güvenli bir alan oluşturması, danışan açısından oldukça faydalı olmaktadır. Kurumumuz pek çok yönden avantajlar sağlaması dolayısıyla da çok tercih edilmektedir.

Ayaş Psikolog Ofisi olarak hizmet veren kuruluşumuz;

  • Ankara’nın en merkezi yerinde bulunması dolayısıyla, danışanlara ulaşım kolaylığı sağlamaktadır.
  • Kurumumuzda hem psikologlar, hem de psikiyatristler yer almaktadır. Bu durum kişinin hangisini seçsem daha faydalı olur şeklindeki kaygısını azaltacaktır. Danışanların durumlarına göre uzmanlarımız birbirlerine yönlendirme sağlayabilmektedir.
  • Danışan ve uzman arasında kurulacak olan terapötik ilişki kurumumuz açısından büyük önem taşımaktadır. Bu doğrultuda beklenen bağın kurulamaması durumunda, danışan istediği gibi gibi terapistini değiştirebilmektedir. Bunun için herhangi bir ek ödeme sağlamayacağı gibi, kendisini kötü hissetmesine de gerek yoktur.
  • Ayrıca uzmanlarımız kendilerini yetkili hissetmedikleri durumlarda ekip arkadaşlarına yönlendirme de sağlayabilmektedir. Danışana uygun ekolde daha bilgili olduğunu düşündüğü bir meslektaşı varsa, danışanın daha profesyonel bir destek alabilmesi için değişiklik sağlayabilir. Veya ekip arkadaşından süpervizyon alarak danışan ile sürecini devam ettirebilir. Bunların tamamı danışana daha iyi gelmek için yapılmaktadır.
  • Kişiler yalnızca patolojik bir tanıları olduğunda değil, kendilerini iyi hissetmedikleri zamanlarda, hayat rutinlerini etkileyen durumlarda ya da kendilerini tanımak istediklerinde de kurumumuza müracaat edebilmektedir.
  • Kurumumuzda neredeyse tüm psikoterapi ekollerinin uygulanıyor olmasının yanı sıra, psikiyatri uzmanlarımız tarafından farmakolojik tedavi ve takip de uygulanabilmektedir.
  • Psikolojik sorunlar gecenin ilerleyen saatlerinde danışanı daha çok ele geçirebilmektedir. Dolayısıyla web sitemiz üzerinde yer alan “whattsapp” hattında devamlı olarak bir nöbetçi psikolog beklemektedir. Kişiler için en yakın zamana randevu oluşturabilmekte, durumun aciliyetine göre randevuyu öne çekebilmektedir.
  • Ankara’da sağlanan en uygun fiyatlı online terapi hizmeti olduğuna ayrıca dikkat çekmek gerekir.

Ayaş Psikolog Fiyatları

Ankara Psikolog fiyatları genel olarak danışanların bütçesini zorlamayacak şekilde hazırlanmıştır. İyi bir ruh sağlığının herkesin hakkı olduğunun bilinciyle hareket eden kurumumuzda, fahiş fiyatlar yerine son derece uygun ücretler teklif edilmektedir. Ayrıca kötü durumda olan ve maddi durumu olmayan danışanlarımıza, ayrıca indirimli fiyat tekliflerinin sunulduğuna da dikkat çekmek gerekir. Kurumumuz tüm danışanları konusunda son derece hassastır ve tercih edilebilecek en güvenilir kurumlar arasındadır.