Kişilerin daha iyi bir ruh sağlığına sahip olabilmeleri için hizmet sağlayan Elmadağ Psikolog, Ankara’nın en merkezi bölgesinde yer almaktadır. Son derece güvenli ve geniş bir alan içerisine yerleştirilmiş olan kurumumuz, Terapi Destek altyapısıyla hizmet vermektedir. Elmadağ başta olmak üzere Ankara’nın tüm ilçelerine hizmet verilmektedir. Kişiler isterlerse toplu taşıma, isterlerse de özel araç aracılığıyla kliniğimize ulaşım sağlayabilmektedir. Ulaşım kolaylığı sağlaması dolayısıyla da çok tercih edilen kurumumuz, en çok ilgiyi randevuları oldukça hızlı sağlama potansiyeli doğrultusunda görmektedir.

Elmadağ Psikolog olarak ofisimizde hem psikolog hem de psikiyatri uzmanları çalışmaktadır. Aynı zamanda birer eğitimci olan uzmanlarımız ciddi bir tempo ile çalışmalarını sürdürmektedir. Psikoloji dünyasındaki her yeniliği yakından takip etmekte, danışanlarına en modern tekniklerle hizmet vermektedir. Ayrıca olabilecek en kısa sürede iyilik halinin devamını sağlamayı amaçlama arzusu içerisindedir. Kurumumuzda hem psikolog hem de psikiyatri uzmanlarına yer veriliyor olması, kişilerin hangi uzmanı seçecekleri ile ilgili bir kaygı yaşamalarını engellemektedir. Yapılacak ön görüşme sonrası kişinin ihtiyacı hangi yöndeyse ona doğru bir yönlendirme sağlanacaktır.

Elmadağ Psikolog Ofisi

Elmadağ psikolog ofisi olarak hizmet veren kurumumuzda, ağır psikopatolojik vakalardan, kendini daha iyi hissetmek ve hayatını düzenlemek isteyen danışanlara kadar herkese hizmet verilmektedir. Kurumumuzda aynı zamanda psikiyatri uzmanlarına yer veriliyor olması, farmakolojik takip yaptırmayı da kolaylaştırmaktadır. Psikolog ile yapılan görüşme sonrasında, aralıklarla psikiyatri takibi de sağlanabilir. Özellikle kaygı bozukluğu, majör depresyon ya da uyku bozukluğu yaşayan danışanlarda böyle bir yönlendirme sağlanmaktadır.

Elmadağ Psikolog Ofisi olarak kurumumuz:

  • Psikoloji alanındaki eğitimlerinin neredeyse tamamını bitirmiş uzmanlar ile çalışmaktadır. Farklı ekollerde uzman olan psikologlarımız, danışan için en uygun tedavi planını rahatlıkla belirleyecektir. Bu noktada kendilerini yeterli hissetmedikleri durumlarda danışanı meslektaşına yönlendirebilir ya da süpervizyon desteği ile danışan için en profesyonel planlamayı sağlayabilir.
  • Güvenilir ilişki konusuna büyük önem gösteren kurumumuz, hasta bilgilerini kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşmamaktadır. Yalnızca yasal durumlar söz konusu olduğunda çiğnenen bu kural, diğer tüm şartlarda geçerlidir.
  • Terapötik bağa büyük önem gösteren kurumumuz, danışan ile terapist arasında böyle bir bağ kurulmaması halinde, danışana istediği zaman terapistini değiştirebilme şansı sunmaktadır. Danışanın bununla ilgili bir çekinme duygusu yaşamasına gerek olmadığı gibi, herhangi bir ek ücret ödemesi gibi bir durum da söz konusu değildir.

Elmadağ Psikolog Fiyatları

Ankara Psikolog Fiyatları kişilerin bütçelerini olumsuz etkilemeyecek şekilde hazırlanmıştır. İyi bir ruh sağlığının herkesin hakkı olduğu düşüncesi ile hareket eden kurumumuz, buna uygun fiyat seçenekleri sunmaktadır. Bu noktada kötü durumda olup maddi durumu yetersiz olan danışanlara, indirimli fiyat teklifleri sunulmaktadır. Terapi Destek olarak kurumumuz, Ankara’da en uygun fiyatlı online terapi hizmetini sağlayan kurumlardan bir tanesidir. Uzmanlarımız her danışana profesyonel destek sağlamakta, çok yoğun çalışmakta ancak en uygun fiyat seçenekleri ile danışanlarının maddi açıdan yorulmasını engellemektedir.