Kişilerin daha sağlıklı bir ruh haline kavuşması için destek sağlayan Kahramankazan Psikolog olarak kurumumuz, psikoloji alanındaki tüm eğitimlerini tamamlamış ve psikoloji dünyasıyla yakından ilgilenen uzmanlar ile çalışmaktadır. Hem psikolog hem de psikiyatri uzmanlarıyla bir çalışma gösteren kurumumuza, iyilik hali bozulmuş, hayat rutinini eski haline döndüremeyen, psikopatolojik tanıları olan, hayatlarına farklı bir açıdan bakmak isteyen ve kendini daha yakından tanımak isteyen kişiler başvurabilmektedir.

Kahramankazan Psikolog olarak kurumumuzda, hem psikolog hem de psikiyatri uzmanlarına yer veriliyor olması, kişilerin hangi uzmanı seçeceklerine dair bir kaygı yaşamalarını engellemektedir. İhtiyacı olan kişiler düzenli aralıklarla psikiyatri ile görüşerek farmakolojik tedavi de görebilir. Özellikle yoğun kaygı bozukluğu, panik atak, depresyon, öfke problemleri ve uyku bozuklukları yaşayan danışanların böyle bir takibe başvurmaları iyilik haline daha rahat ulaşabilmelerine katkı sağlamaktadır.

Kahramankazan Psikolog Ofisi

Kahramankazan Psikolog ofisi olarak kurumumuzda çalışan uzmanlarımız, yoğun bir çalışma temposu içerisinde ilerlemektedir. Dolayısıyla en hızlı randevu oluşturabileceğiniz kurumlardan bir tanesidir. Aynı zamanda birer eğitimci olan uzmanlarımız, danışanları için en gelişmiş ve en modern terapi tekniklerini uygulamaktadır. Bu durum kişilerin hayat rutinlerini en hızlı şekilde kurabilmeleri için sağlanmış bir ayrıcalıktır. Yoğun bir danışan portföyü olmasına rağmen, çok sayıda uzmanla çalışması dolayısıyla tüm danışanlara yetişebilmektedir.

Kahramankazan Psikolog Ofisi olarak kurumumuz:

  • Kahramankazan başta olmak üzere Ankara’nın tüm ilçelerine destek vermektedir. Merkezi ve güvenilir bir konumda yer alması dolayısıyla, kişilere ulaşım kolaylığı sağlamaktadır. Terapi Destek olarak kurumumuza kişiler isterlerse özel araç, isterlerse de toplu taşıma aracılığıyla gelebilmektedir.
  • Danışanların konforunu arttırmak için her türlü çabayı gösteren kurumumuz, geniş bir alanda bulunmaktadır. Bu durum aynı anda çok sayıda danışanın aynı alanda bulunmasını engelleyici niteliktedir. Tüm pandemi önlemlerinin alındığı kurumumuza, istenilen saatte başvuru yapılabilir. Özellikle acil durumlarda ulaşılabilinmesi için web sitemizde her zaman online terapi hizmetimiz bulunmaktadır.
  • Kişiler web sitemiz üzerinde yer alan bilgiler ışığında, kendilerine en yakın hissettikleri uzmanı seçebilme şansına sahiptir. Kurumumuz bununla ilgili herhangi bir yönlendirme sağlamamaktadır. Uzmanlarımızın her biri farklı ekollerde uzmanlaşmıştır ve danışan için en uygun terapi tekniğini uygulayacaklardır. Kendilerini yetersiz hissetmeleri halinde supervizyon desteğine başvurarak, danışan için en doğru adımı sağlayacaklardır.

Kahramankazan Psikolog Fiyatları

Ankara Psikolog fiyatları her bütçeye uygun olacak şekilde belirlenmiştir. İyi bir ruh sağlığına sahip olmanın herkesin hakkı olduğu düşüncesi ile ilerleyen kurumumuzda, maddi durumu olmayıp kötü durumda olan danışanlara uygun fiyat seçenekleri sağlanmaktadır. Terapi Destek olarak kurumumuzda ödemeler toplu şekilde de gerçekleştirilmektedir. Ayrıca isteyen kişiler seans öncesi veya sonrası kredi kartıyla ya da nakit şekilde ödeme sağlayabilmektedir. Her türlü ödeme kolaylığı sunulmakta ve Ankara’da sağlanan en profesyonel terapi hizmeti en uygun fiyatlar neticesinde verilmektedir.