Kalecik başta olmak üzere Ankara’nın tüm ilçelerine psikolojik destek sağlayan Kalecik Psikolog, merkezi ve güvenilir bir lokasyonda yer alması dolayısıyla çok tercih edilmektedir. Kişilerin hem özel araçla, hem de toplu taşımayla ulaşabileceği kurumumuz, kişiler için ulaşım kolaylığı sunmaktadır. Ayrıca çok geniş bir konumda bulunması dolayısıyla, kişiler için konforlu bir danışmanlık hizmeti sağlayacaktır. Aynı anda çok sayıda danışan kabul etmemesi ve randevuları aralıkla vermesi dolayısıyla pandemi için uygun olduğunu söylemekte de fayda olacaktır.  Danışanların yüz yüze terapilere gelemediği durumlarda ise online terapi hizmeti ile bu sorunu tamamen ortadan kaldırıyoruz.

Kalecik Psikolog olarak hizmet veren kurumumuz, hem psikolog hem de psikiyatri uzmanları ile çalışmaktadır. Bu durum kişilerin hangi uzmanı seçmesi gerektiği konusunda bir kaygı yaşamalarını engellemektedir. Yapılacak ön görüşme sonrası kişi için en uygun uzman hangisi olacaksa ona göre bir yönlendirme sağlanacaktır. Ayrıca duygu durumu bozulmuş danışanların söz konusu olması halinde, aralıklı takiplerle farmakoloji desteği de sunulmaktadır. Psikoterapi ile desteklenen ilaç tedavisi, kişilerin daha hızlı bir iyileşme kat etmelerine yardımcı olduğu gibi, nüks riskini de en aza indirmektedir. Genellikle tek başına ilaç tedavisine başvurulması, hastalıklarda nüks oranını arttırıcı nitelik taşımaktadır.

Kalecik Psikolog Ofisi

Kalecik psikolog ofisi olarak hizmet veren kurumumuzda çalışan uzmanlarımız psikoloji alanındaki tüm eğitimlerini tamamlamış ve farklı ekollerde yetkinlik kazanmıştır. Danışan için en uygun ekol belirlendikten sonra, iyilik haline en kısa sürede kavuşabilmesi için çeşitli destekler sağlanacaktır. Ayrıca uzmanlarımız psikoloji dünyasındaki yenilikleri yakından takip ederek, danışanlarına daha faydalı olabilme amacı içerisindedir. Bu doğrultuda danışanlar üzerinde en gelişmiş ve en yeni terapi tekniklerinin uygulandığına değinmekte fayda olacaktır. Kurumumuzda en çok uygulanan terapi teknikleri: EMDR, Bilişsel davranışçı terapi, süresi sınırlı Psikodinamik terapi, çözüm odaklı terapi, hipnoz ve şema terapidir.

Kalecik Psikolog Ofisi olarak kurumumuz:

  • Randevu taleplerine en yakın tarihler için yanıt veren kurumlardan bir tanesidir. Bu doğrultuda yoğun bir çalışma temposu içerisinde hareket etmektedir.
  • Web sitemiz üzerinde yer alan bilgiler doğrultusunda kişiler, kendilerine en yakın hissettikleri uzmanı seçebilme lüksüne sahip olmaktadır. Kurumumuz bu konuda herhangi bir yönlendirme yapmamaktadır.
  • Geniş bir danışan portföyü olmasına rağmen, çok sayıda uzmanla çalışıyor olması dolayısıyla, en yakın zamanlara randevu oluşturmaktadır.
  • Danışan bilgileri yasal durumlar haricinde kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır. Danışanın en genel bilgilerinden en özel bilgilerine kadar tüm detaylar saklı tutulmaktadır.

Kalecik Psikolog Fiyatları

Ankara Psikolog Fiyatları kişilerin bütçesini olumsuz etkilemeyecek şekilde hazırlanmıştır. İyi bir ruh sağlığının herkesin hakkı olduğu düşüncesi ile hareket eden kurumumuz, bu konuda danışanlarına oldukça yardımcı olmaktadır.  Ödemeler toplu şekilde gerçekleştirilebileceği gibi, seans öncesi ya da sonrası tek tek de alınabilir. Nakit ya da kredi kartı kullanarak ödeme sağlanabilmektedir. Ayrıca kötü durumda olup maddi durumu yetersiz olan danışanlara ayrıca indirimli fiyatlarla destek sağlandığına da ayrıca değinmek gerekir.