Uzman psikolog ve psikiyatri kadrosuyla hizmet veren Bala Psikolog kurumumuz, kişilerin iyilik halinin devamını sağlamak ve geleceğe farklı bir gözden bakabilmelerini sağlamak amacıyla hizmet vermektedir. Danışanların psikoloji dünyasıyla ilgili tüm yeniliklerden faydalanabilmesi amacıyla gece gündüz çalışmalar sürmekte, yenilikler son derece hızlı bir şekilde takip edilmektedir. Uzmanlarımızın tamamı yoğun bir çalışma göstermekte, bu sayede danışanlara profesyonel destek vermektedir. Her bir uzmanımız neredeyse tüm eğitimlerini tamamlamıştır ve yeni açılan eğitimlere de katılmaktadır. Bildikleri eğitimleri pekiştirmek amacıyla tekrar tekrar eğitim aldıklarına da ayrıca değinmekte fayda vardır.

Bala Psikolog olarak hizmet veren kurumumuzda, farklı ekollerde yetkin psikolog ve psikiyatri bulunmaktadır. Yapılan ilk görüşme sonrasında danışana en uygun ekol hangisiyse onunla ilgilenmektedir. Ayrıca uzmanımız o ekolde kendisini yeterince uzman olarak görmüyorsa, kurumumuzda çalışan başka bir meslektaşına yönlendirme de sağlamaktadır. Amaçlanan danışanın alabileceği en profesyonel destekten yararlanabilmesine yardımcı olmaktır. Ayrıca kurumumuzda hem psikolog hem de psikiyatri uzmanlarına yer verilmiştir. Bu durum kişilerin hangisini tercih etmeliyim şeklinde bulunan kafa karışıklığını da engellemektedir. Kişinin durumu hangi uzmana da uygunsa, yapılan ön görüşme sonrasında ona yönlendirme sağlanmaktadır. Acil olmayan ancak gerekli olan durumlarda kişilere farmakolojik tedavi planı hazırlamak amacıyla aralıklarla psikiyatri görüşmesi de sağlanmaktadır.

Bala Psikolog Ofisi

Bala psikolog ofisi olarak hizmet veren kuruluşumuzda, çok sayıda uzman bulunması randevuların en kısa zamana verilebilmesine fırsat tanımaktadır. Yetişkin terapi, bireysel terapi, çocuk ergen terapi, aile danışmanlığı, çift danışmanlığı ve online terapi gibi konularda yardım sağlayan kurumumuz bir danışan yoğunluğu bulunmaktadır. Buna rağmen uzmanlarımız sürdürdükleri yoğun tempo dahilinde her danışana yetişmeye çalışmaktadır. Daha çok danışan daha çok hayata dokunmak olarak görüldüğünden, kişilerin iyilik halinin devamını sağlamak için her türlü çalışma yürütülmektedir.

Bala Psikolog Ofisi olarak kurumumuz:

  • Bala başta olmak üzere Ankara’nın tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Son derece merkezi bir noktada yer alması dolayısıyla ulaşımın en kolay olduğu yer olarak belirtilebilir. Kişiler dilerlerse toplu taşıma aracılığıyla, dilerlerse de özel araçla kurumumuza ulaşabilir. Son derece güvenilir bir mevkide yer almaktadır.
  • Kurumumuzda güven ilişkisi esastır. Kişilerin bilgileri yasal durumlar dışında hiçbir şekilde bir başkasıyla paylaşılmamaktadır. Danışanlara bununla ilgili güvence seansların başında verilmektedir.
  • Terapötik ilişkiye büyük önem veren kurumumuzda, bu ilişki kurulamazsa danışanlara istedikleri zaman terapist değiştirebilme şansı tanınmaktadır. Bu noktada danışanlar ek bir ödeme sağlamayacakları gibi, bununla ilgili bir çekinme duygusu geliştirmeleri de gerekmemektedir.
  • Kişiler uzmanlarımızın web sitesinde bulunan özgeçmiş bilgilerini okuyabilirler. İstedikleri terapisti seçebilirler. Kurumumuz bununla ilgili bir sınır koymamaktadır, ancak seçtikleri terapistin randevularının çok dolu olması ve danışanın erken bir tarihe randevu istemesi dolayısıyla bir yönlendirme sağlanabilir.
  • Kişiler kurumumuzdan hem psikoterapi hizmeti, hem de farmakolojik tedavi hizmet alabilmektedir. Kişilerin kurumumuza başvurmaları için illa patolojik bir tanıları olmasına gerek yoktur. Kendini iyi hissetmeyen, günlük rutini bozulmuş ya da kendini tanımak isteyen danışanlar da kurumumuza başvurabilir.

Bala Psikolog Fiyatları

Ankara psikolog fiyatları danışanların bütçelerini zorlamayacak şekilde hazırlanmıştır. Psikoterapi hizmetinden herkesin faydalanabilmesi amacıyla fahiş fiyatlar kesinlikle talep edilmemektedir. Ayrıca maddi durumu olmayan ancak çok kötü durumda olan danışanlar olduğunda kurumumuz indirimli fiyatlar teklif etmektedir. Bu noktada önemli olan kişilerin iyilik halinin devamını sağlamak olmaktadır. Hayat rutini bozulmuş danışanların giderek kötüleşmelerini engellemek asıl amacımızdır. Fiyatlar hakkında net bir bilgi sahibi olmak için kurumumuzla iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Whattsapp hattımız 7/24 açık olmaktadır.