Sıkça Sorulan Sorular

Psikolojik danışma sırasında gerçekleşen tüm görüşmeler kayıt altına alınmadan yapılmaktadır. Seanslarla ilgili kayıt almak yasal bir suçtur. Terapötik ilişki ve meslek etiği gereği tüm görüşmeler danışman ile danışan arasında gizli kalmalıdır.

Danışmanınız ile ilk görüşme için Terapi Destek iletişim bilgilerinden bizlere ulaşmalısınız. Ardından ücretsiz ön görüşme ile danışmanınız ile iletişim kurabilirsiniz. Whatsapp üzerinden ya da telefon hatlarından bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

Yüz yüze terapide sizlere verilen randevu saatlerde ofisimize gelerek görüşmelere katılabilirsiniz. Online terapide ise danışmanınızın sizlere göndereceği video konferans linkine tıklayarak görüşmeye katılım sağlayabilirsiniz.

İletişim bilgilerinden bizlere ulaştığınız takdirde uzmanlarımızla hemen görüşme yapabilirsiniz. Uzmanlarımızın aktif seansta olması durumunda ise en geç 1 saat içinde sizlere dönüş yapılacak ve görüşmelere başlanacaktır.

 

Randevu iptali için özel koşullar bulunmaktadır. Seansın başlamasına 24 saat kala(en geç) iptali kuruma bildirmelisiniz.

Psikolojik Danışmanlık bir süreçtir. Kendinizi fark etmeniz, sorunları keşfetmeniz ve çözümü için adımlar atmanız belli bir zamanı kapsamaktadır. Süreç kesilir ya da araya zaman girer ise bu da danışmayı olumsuz etkiyebilir.

Terapi Destek Psikolojik Danışmanlık Merkezi tüm danışma süreçlerini psikiyatri uzmanları ile birlikte yapmaktadır. Gerekli olduğu durumlarda pskiyatrist yönlendirmelerini yapmaktayız.

Terapi Destek ekibine katılmak için iletişim numaralarından bize ulaşabilir ve Whatsapp üzerinden CV’nizi bizlere iletebilirsiniz. Ekibimiz sizlere kısa sürede olumlu ya da olumsuz geri dönüşte bulunacaktır.

İletişim bilgilerin bizleri arayarak ya da Whatsapp üzerinde mesaj atarak randevu alabilirsiniz.

Ödemeler peşin ya da EFT üzerinden mobil bankacılık ile yapabilirsiniz. E faturanız bizlere ilettiğiniz mail üzerinden sizlere gönderilecektir. 

Ücretsiz Ön Görüşme İçin Ara