Hakkımızda

Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Terapi Destek Danışmanlık Merkezi

Terapi Destek Psikolojik Danışmanlık Merkezi, alanında uzman ruh sağlığı uzmanları tarafından Ankara’da kurulmuştur. Psikolojik hizmetlerin kalitesini yükseltmeyi ve etik ilkeler ve sorumluluklar nezdinde kendisine misyon edinmiştir. Terapi Destek psikolojik danışmanlık merkezinde Uzman klinik psikologlar, psikologlar, psikolojik danışmanlar, pedagoglar ve psikiyatri uzmanları psikolojik danışmanlık desteği sunmaktadır.

Terapi Destek Psikolojik Danışmanlık Merkezinde; bireysel danışmanlık, aile ve çift terapisi, cinsel terapi, oyun terapisi, ergen ve çocuk danışmanlığı, yetişkin terapisi ve EMDR terapisi alanlarında psikolojik destek vermektedir.

Terapi Destek Psikolojik Danışmanlık Merkezi çalışma alanları ise; depresyon, anksiyete, panik bozukluklar, OKB, travma ve ilişkili bozukluklar, öfke kontrolü, kişilik bozuklukları, davranış bozuklukları, cinsel işlev bozuklukları, kariyer danışmanlığı, etkili iletişim becerileri, çocukluk dönemi problemleri olup, birçok alanda psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir.

Terapi Destek ekibi ile ücretsiz ön görüşme yaparak ruh sağlığı uzmanınız ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz ön görüşmede yaşamış olduğunuz sorun ve terapiye uygun olup olmadığı değerlendirilecek ve eğer varsa psikiyatrist yönlendirmeleri yapılacaktır. Terapi Destek uzmanları psikolojik danışma sürecini psikiyatri uzmanları ile birlikte koordineli bir şekilde gerçekleştirmektedir. 

İletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilir, merak ettiğiniz tüm soruları iletebilirsiniz.

Ruh sağlığı alanında lisans eğitimine tabi olan Psikoloji bölümü ve Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümünü tamamlamış adaylar Terapi Destek ekibine katılım gösterebilir. Psikoloji alanında eğitimler almış ve yüksek lisansı tamamlamış adaylar her zaman bir adım öndedir.

Terapi Destek Psikolojik Danışmanlık Merkezi psikiyatrist eşliğinde koordineli bir şekilde çalışır. Gerekli durumlarda danışanlar psikiyatri uzmanlarına yönlendirilir ve psikoterapiye devam edilmesi gerekiyorsa terapi süreci eş güdümlü bir şekilde devam eder.

Ziya Gökalp Cad. Kocatepe Mah. 20/11 Çankaya/ANKARA

0
Klinik Tecrübe
0
Çalışma Alanları
0
Hizmetler

"İnsanların en mucizevi özelliklerinden biri eksiyi artıya dönüştürme gücüdür."

Alfred Adler

Ücretsiz Ön Görüşme İçin Ara