Kendilerini ruhsal açıdan kötü hisseden, kendilerini yakından tanımak isteyen, patolojik tanıları olan ya da bozulmuş hayat rutinlerini eski haline döndürmek isteyen kişilerin başvurabileceği Beypazarı Psikolog kurumumuz, yoğun bir çalışma temposu içerisinde talep eden tüm danışanlarıyla ilgilenmektedir. Oldukça merkezi bir konumda yer alması dolayısıyla çok tercih edildiğine özellikle vurgu yapmak gerekir. Beypazarı başta olmak üzere Ankara’nın tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Güvenilir ve ulaşımı kolay bir yerde bulunması dolayısıyla, kişiler toplu taşıma ya da özel araç kullanarak gelebilme şansına sahiptir.

Beypazarı Psikolog olarak hizmet veren kurumumuzda, hem psikolog hem de psikiyatri uzmanlarına yer verilmektedir. Bu doğrultuda kişilerin hangi uzmanı seçecekleri ile ilgili bir endişe taşımalarına gerek kalmamaktadır. Yapılan ön görüşme sonrasında bir karara varılacaktır. Kliniğimizde bulunan uzmanların tamamı psikoloji alanındaki neredeyse tüm eğitimlerini tamamlamıştır. Ayrıca her biri tüm yenilikleri yakından takip etmektedir. Bu durum danışanlara daha profesyonel hizmet verilmesini kolaylaştırmakta, danışanların sorunlarının daha kısa sürede çözülebilmesine fırsat tanımaktadır. Ayrıca farklı ekoller hakkında bilgi sahibi olan uzmanlarımız, danışan için en uygun ekol hangisiyse onu uygulamaktadır. Eğer o ekolde kendini yeterli hissetmiyorsa, danışanını meslektaşına yönlendirecektir. Danışanın iyilik hali her şeyden daha önemlidir.

Beypazarı Psikolog Ofisi

Beypazarı Psikolog Ofisi olarak hizmet veren kurumumuz, kişilerinin iyilik halinin devamını sağlayabilmek amacıyla hizmet verir. Bu anlamda danışanların konforlu bir hizmet alabilmesi öncelikli amacı olmaktadır. Ofisimizde çalışan çok sayıda uzmanının bulunması, randevuların olabilecek en erken saate alınmasına yardımcı olmaktadır. Çok sayıda danışanımız bulunuyor olmasına rağmen, uzmanlarımız yürüttüğü yoğun tempoda her birine yardımcı olmaktadır. Alınabilecek en profesyonel hizmeti sağlayan ofisimizde en yaygın uygulanan teknikler şu şekildedir:

 • EMDR
 • BDT
 • Hipnoz
 • Süresi Sınırlı Psikodinamik Terapi
 • Çözüm Odaklı Terapi
 • Şema Terapisi
 • Oyun Terapisi
 • ACT
 • Duygu Odaklı Terapi
 • Cinsel Terapi
 • Online Terapi

şeklindedir. Uyguladığımız onlarca yöntem arasında danışanlara en iyi geldiği düşünülen ve en sık tercih edilen terapi yöntemleri bu şekildedir.

Beypazarı Psikolog Ofisi olarak kurumumuzda gizlilik esas tutulmakta, danışan bilgileri üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmamaktadır. Sadece yasal durumlarda bu kurala sadık kalınmamaktadır. Bunun dışında hastanın isminden en özel bilgilerine kadar her detay terapistiyle arasında kalmaktadır. Ofisimizde her türlü psikolojik test uygulanmakta olunup, tanı koymada hızlı ilerlenmekte ve hızlıca tedaviye başlanmaktadır. Bunun yanı sıra gerekli durumlarda aralıklı kontroller ile farmakolojik takip de yapılmaktadır. En ağır patolojiler de dahil olmak üzere tüm hastalıkların takibi yapılmaktadır. Uzmanlarımız işinde son derece profesyonel olup, sorunsuz bir ilerleme kat etmektedir. Bireysel terapi, aile çift terapisi, cinsel terapi, çocuk ergen terapisi gibi tüm konularda psikoterapi hizmeti verilmektedir. Dolayısıyla herkes gönül rahatlığıyla başvuru sağlayabilir. Özellikle çocuklarda bozukluk görülmesi halinde özellikle başvurulması gerekir, bu sayede bozukluk oluşması halinde herhangi bir ilerleme görülmeyecektir. Ayrıca tüm tedavi planlaması en uygun fiyatlar dahilinde tamamlanır.

Beypazarı Psikolog Fiyatları

Ankara Psikolog Fiyatları kişilerin bütçelerini zorlamayacak şekilde hazırlanmış olup, en uygun fiyatlar teklif edilmektedir. Ruh sağlığı beden sağlığı kadar önemli olmakla birlikte, kişilerin böyle bir temel ihtiyaca ulaşmaları için fahiş fiyatlar ödemelerine gerek olmamaktadır. Özellikle maddi durumu olmayan ancak mental açıdan çok kötü durumda olan danışanlara son derece indirimli fiyatlar teklif edilmektedir. Bu kişilerin psikoterapi ve farmakolojik tedavi ihtiyaçları en uygun olacak şekilde karşılanmaktadır. Kurumumuz verdiği profesyonel hizmete nazaran Ankara’da en uygun fiyatları teklif eden kurumlardan bir tanesidir.