Toplumun daha sağlıklı bir psikolojiye sahip olabilmesi, hayat rutinlerini sorunsuz ilerletmesi ve iyilik halini devam ettirebilmesi amacıyla hizmet veren Çubuk Psikolog, profesyonel anlamda destek sağlayan psikolog ve psikiyatri uzmanlarıyla çalışmaktadır. Kurumumuzda yalnızca patolojik tanıları olan kişilere değil, kendini daha iyi hissetmek isteyen, özgüvenini geliştirme amacı içerisinde olan veya hayat rutinini eski haline döndürme amacı içerisinde olan kişiler de psikoterapi desteğinden faydalanmaktadır. Kurumumuz aynı zamanda farmakolojik tedavi sağlıyor olması dolayısıyla da avantaj sağlamaktadır. Kişilerin hangi uzmanı seçmeleri gerektiğiyle ilgili bir kaygı yaşamalarına gerek olmamaktadır.

Çubuk Psikolog olarak kurumumuz Çubuk başta olmak üzere Ankara’nın tüm ilçelerine hizmet sağlamaktadır. Son derece merkezi bir konumda yer alması dolayısıyla yoğun ilgi gören kurumumuza toplu taşıma ya da özel araçla ulaşım mümkündür. Merkezimizin bulunduğu bölge güvenli bir alan üzerinde yer almaktadır. Ayrıca kurumumuz oldukça geniştir, danışanların konforu için gerekli her türlü destek sağlanmaktadır. Kurumumuzda tüm pandemi önlemleri alınmıştır, randevular klinikte kalabalık oluşturmayacak şekilde ayarlanmaktadır.

Çubuk Psikolog Ofisi

Çubuk Psikolog Ofisi olarak kurumumuzda çalışan uzmanlarımızın tamamı, psikoloji alanındaki tüm eğitimlerini tamamlamıştır. Dolayısıyla hangi ekolün danışan için daha uygun olacağı hakkında bir karar verme konusunda zorlanmayacaklardır. Ayrıca her biri farklı ekollerde hizmet vermektedir. Eğer kendilerini danışan için uygun olan ekolde yeterli görmüyorlarsa, meslektaşına yönlendirme de sağlayabilir. Bunun yanı sıra kendini daha profesyonel hissedebilmek için başka bir uzmandan süpervizyon da alabilmektedir. Kurumumuzda en sık başvurulan tedavi teknikleri: Hipnoz, şema terapi, BDT, oyun terapisi, cinsel terapi, EMDR şeklindedir.

Çubuk Psikolog ofisi olarak kurumumuz, psikoterapi alan danışanlar için gerekliyse farmakolojik tedavi planı da sağlamaktadır. Özellikle uyku problemleri, aşırı depresif ruh hali, yüksek kaygı gibi sıkıntılar yaşayan danışanlara düzenli aralıklarla psikiyatri uzmanıyla görüşmeleri tavsiye edilmektedir. Kurumumuzda çoklu kişilik bozukluğu, psikoz, bipolar ve majör depresyon gibi ağır patolojik rahatsızlıkların tedavisi de sağlanmaktadır. Kişilerin bu anlamda tercih edebilecekleri en profesyonel kuruluş olmakla birlikte, bireysel terapi, çift terapisi, aile danışmanlığı, cinsel terapi, oyun terapisi ve online terapi gibi hizmetlerde verilmektedir. Her yaş grubuna hitap edecek bir psikoterapi desteği sağlandığına dikkat çekmek gerekir.

Çubuk Psikolog Fiyatları

Ankara psikolog fiyatları kişilerin bütçelerini zorlamayacak şekilde hazırlanmıştır. Danışanların daha iyi bir ruh sağlığına sahip olabilmeleri için çalışan uzmanlarımız, fahiş fiyatlar teklif etmemekte ve herkesin bu hizmetten faydalanabilmesi amacını gütmektedir. Uzmanlarımız yoğun bir çalışma temposu içerisinde tüm danışanlara yetebilme amacıyla hareket etmekte olmaları dolayısıyla da çok sevilmektedir. Psikoloji dünyasındaki tüm yenilikleri yakından takip ederek danışanlar için en profesyonel tedavi planını çizeceklerdir. Ayrıca kurumumuz zor durumda olan ancak maddi durumu yetersiz kalan danışanlar için, ekstra indirimli fiyatlar teklif etmekte ve kimseyi mağdur etmemek üzere bir çalışma prensibi yürütmektedir.