Olumsuz yaşam olayları, maruz kalınan travmatik yaşantılar, günlük hayatın getirdiği stres faktörleri ve diğer olaylar, kişilerin ruh sağlığını olumsuz etkileyebilmektedir. Etimesgut Psikolog olarak hizmet veren kurumumuz, kişilerin daha iyi bir ruh sağlığına sahip olabilmeleri için yardımcı olmaktadır. İyilik halinin devamını sağlamak, kişileri eski günlük rutinlerine döndürmek ve hayatına farklı bir bakış açısıyla yaklaşmalarını sağlamak için kurumumuzda, hem psikolog hem de psikiyatri uzmanlarına yer verilmektedir.

Etimesgut Psikolog olarak hizmet veren kurumumuz, kişilerin hangi uzmanı seçmeleri gerektiğine dair kaygıları ortadan kaldırmaktadır. Kişiler yapılacak ön görüşme sonrası en doğru uzmana yönlendirilecektir. Özellikle depresyon, kaygı bozukluğu ve uyku bozuklukları gibi konular söz konusu olduğunda psikoterapi ile birlikte farmakolojik tedavi önerilmektedir. Bu doğrultuda aralıklı takiplerle psikiyatri ile görüşme ayarlanabilir. Kurumumuzda sağlanan hizmetlerin tamamı, danışanların olabilecek en kısa süre içerisinde iyilik haline kavuşmasını sağlamak için planlanmıştır.

Etimesgut Psikolog Ofisi

Etimesgut Psikolog Ofisi olarak hizmet veren kurumumuzda çalışan uzmanların tamamı, psikoloji alanındaki eğitimlerinin neredeyse tamamını bitirmiştir. Farklı ekollerde uzmanlıkları bulunan uzmanlarımız, danışan için en uygun terapi yöntemini seçecektir. Online terapi hizmeti de danışanın beklentilerine göre kullanılabilir. Ayrıca kendilerini bu ekolde yeterli hissetmemeleri durumunda meslektaşlarına yönlendirme yapabilmekte, ya da süpervizyon alabilmektedir. Her danışan için profesyonel yardım sağlandığına dikkat çekmek gerekir.

Etimesgut Psikolog Ofisi olarak kurumumuz:

  • Etimesgut başta olmak üzere Ankara’nın tüm ilçelerine hizmet sağlamaktadır. Merkezi ve güvenilir bir konumda yer alması dolayısıyla, kişiler isterlerse özel araç isterlerse de toplu taşıma aracılığıyla kurumumuza ulaşım sağlayabilecektir. Bu anlamda ulaşım kolaylığı sağladığına dikkat çekmek gerekir.
  • Güvenilir ilişkiye büyük önem göstermektedir. Kişilerin bilgilerini üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamaktadır. Yalnızca yasal durumların söz konusu olması halinde bu kural çiğnenmektedir.
  • Web sitemiz üzerinde yer alan özgeçmiş bilgilerinden hareketle, kişiler kendilerine en yakın gördükleri terapisti seçme hakkına sahiptir. Ayrıca terapist ile danışan arasında bir terapötik bağ kurulamazsa, danışanın her zaman terapistini değiştirme hakkı mevcuttur. Bununla ilgili ek bir ödenek sağlaması gerekmemektedir.
  • Uzmanlarımız aynı zamanda birer eğitimcidir. Dolayısıyla psikoloji dünyasıyla ilgili yenilikleri yakından takip etmektedir. Danışanlara en hızlı çözümler sağlayacak, en modern yöntemleri uygulayarak, günlük rutinlerine daha hızlı bir dönüş yapabilmeleri amaçlanmaktadır.

Etimesgut Psikolog Fiyatları

Ankara Psikolog Fiyatları olarak hizmet veren kurumumuz, kişilerin profesyonel desteğe uygun fiyata sahip olabilmeleri için tüm çalışmaları yürütmektedir. İyi bir ruh sağlığına sahip olmanın herkesin hakkı olduğu bilincinde olan kurumumuz, en uygun fiyat seçeneklerini sunmaktadır. Ödemeler seans öncesi ya da sonrası yapılabilir. İsteyen kişiler toplu ödeme de gerçekleştirebilmektedir. Ayrıca maddi durumu olmayan ruh sağlığı anlamında iyi durumda olmayan kişilere kurumumuz, indirimli fiyatlar teklif etmektedir. Merkezi konumu, ödeme kolaylığı ve verdiği profesyonel destek ile Terapi Destek tercih edilebilecek en doğru kurum olmaktadır.