Kişilerin daha iyi bir ruh sağlığına sahip olabilmeleri için Ankara’nın en merkezi ve en güvenilir lokasyonunda yer alan Evren Psikolog, hem psikolog hem de psikiyatri uzmanları ile çalışmaktadır. Kişilerin hem toplu taşıma hem de özel araç ile ulaşım sağlayabilecekleri kurumumuzda çalışan uzmanlar, psikoloji alanındaki tüm eğitimlerini tamamlamıştır. Her biri farklı ekollerde hizmet veren uzmanlarımız, danışanlar için en uygun online terapi tekniği hangisiyse onu tercih edeceklerdir. Ayrıca kendilerini o ekolde yeterince uzman hissetmiyorlarsa, meslektaşlarından alacakları supervizyon desteği ile daha yetkin hale geleceklerdir.

Evren Psikolog olarak kurumumuzda çalışan uzmanlarımız, psikoloji dünyasındaki yenilikleri yakından takip etmektedir. Bu doğrultuda danışanları üzerinde en modern teknikleri uygulamaktadır. Bu durum danışanların iyilik haline daha hızlı ulaşabilmelerine katkı sunacaktır. Uzmanlarımız aynı zamanda birer eğitimcidir. Dolayısıyla yer aldıkları ekollerde uzmanlaşmış kişilerdir. Kurumumuzda hem psikolog hem de psikiyatri uzmanlarına yer veriliyor olması, kişilerin hangi uzmanı seçeceklerine dair bir kaygı yaşamalarına gerek olmamaktadır. Yapılacak ön görüşme sonrasında hangi uzman kişi için daha iyi olacaksa, ona göre bir yönlendirme sağlanır.

Evren Psikolog Ofisi

Evren Psikolog Ofisi olarak hizmet veren kurumumuzda, uyku bozuklukları, majör depresyon ve kaygı bozukluğu yaşayan hastalara, aralıklı planlama ile farmakolojik tedavi de uygulanmaktadır. Uzmanlarımız danışanların iyilik haline en kısa sürede ulaşabilmeleri için çalışmaktadır. Bu anlamda çok yoğun bir çalışma temposu içerisinde hizmet verdiklerine değinmek gerekir. Günde 8-10 seans danışanlarımız görenler dahi mevcuttur. Danışan talebimizin çok yoğun olması dolayısıyla randevular ileri tarihlere ertelenebilmektedir. Ancak yine de uzmanlarımız danışanları daha hızlı kabul edebilmek için ellerinden geleni yapmaktadır.

Evren Psikolog Ofisi olarak kurumumuz:

  • Danışan ve terapist arasında kurulacak terapötik ilişkiye büyük önem vermektedir. Eğer bu ilişki kurulamamışsa, danışanların istedikleri zaman terapist değiştirebilme hakları olduğunu hatırlatmaktadır.
  • Web sitemiz üzerinde yer alan bilgiler doğrultusunda, kişiler kendilerine en yakın hissettikleri terapisti seçebilme şansına sahiptir.
  • Danışan bilgileri kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır. Kişilerin en genel bilgilerinden en özel bilgilerine kadar tüm detaylar saklanmaktadır. Yalnızca yasal durumlar söz konusu olduğunda bu kurala uyum sağlanmamaktadır.

Evren Psikolog Fiyatları

Ankara Psikolog fiyatları kişilerin bütçelerini olumsuz etkilemeyecek şekilde hazırlanmıştır. En uygun fiyat seçeneklerinin sunulduğu kurumumuz, iyi bir ruh sağlığının herkesin hakkı olduğu düşüncesi içerisindedir. Bu doğrultuda gösterdiği çalışmalarda, kötü durumda olup maddi durumu yetersiz olan danışanlara daha indirimli fiyatlar teklif etmektedir. Kişiler ödemeleri seans öncesi veya sonrası nakit ya da kredi kartı aracılığıyla gerçekleştirebilmektedir. Ayrıca isteyen kişiler seans ödemelerini toplu şekilde de sağlayabilmektedir. Ek seansların oluşması durumunda ek ödemeler sağlanmaktadır, ayrıca seanslar planlanan süreçten önce biterse, ücret iadesi de sağlanarak kişilere ödeme kolaylığı yapılmaktadır. Ankara’da verilebilecek en profesyonel ve en uygun fiyatlı psikoterapi hizmetini sağlayan Terapi Destek, kişiler için en ideal kurum olmaktadır.