Kişilerin iyilik halinin devamını sağlamak amacıyla hizmet veren Gölbaşı Psikolog kurumumuz, kişilerin günlük hayat rutinlerini sağlamaları, depresif ruh halinden çıkmaları ve kendilerini daha yakından tanımaları amacıyla destek vermektedir. Kurumumuza en sık başvurulan durumlar: depresyon, öfke kontrolü, kaygı bozuklukları, DEHB, öğrenme güçlüğü, stres yönetimi, panik atak ve çeşitli fobilerdir. Farklı ekollerde uzmanlığı bulunan psikolog ve psikiyatri uzmanlarımız, kişilerin sıkıntılarıyla mücadele edebilmeleri konusunda onlar için en uygun ekolü belirleyecektir.

Olumsuz yaşam olayları, yoğun stres ve eski travmatik yaşantılar dolayısıyla kişilerin iyilik halinde bazı aksamalar meydana gelebilir. Gölbaşı psikolog olarak kurumumuz, psikoloji alanındaki tüm eğitimlerini tamamlamış uzmanlarımız ile çalışmaktadır. Uzmanlarımız aynı zamanda birer eğitimcidir ve psikoloji dünyasında yaşanan gelişmeleri yakından takip etmektedir. Bu doğrultuda danışanları konusunda en modern teknikleri uyguladıklarına dikkat çekmek gerekmektedir. Bu durum tedavinin daha işlevsel ve etkili olmasına yardımcı olmaktadır.

Gölbaşı Psikolog Ofisi

Gölbaşı Psikolog Ofisi olarak kurumumuzda, bireysel terapi, aktarım odaklı terapi, aile ve çift terapisi, çocuk ergen terapisi, oyun terapisi ve cinsel terapi hizmetlerine çok yüksek başvuru yapılmaktadır. Kurumumuzda en çok uygulanan terapi ekolleri BDT, EMDR, Hipnoz, Şema Terapi, Kum Terapisi, Oyun Terapisi, cinsel terapi, çocuk ergen BDT, süresi sınırlı psikodinamik terapi, çözüm odaklı terapi ve hücum terapisidir. Danışanın uygunluğuna göre farklı ekollerle ilgili de çalışma sağlanabilmektedir. Ayrıca danışanın psikolog veya psikiyatri seçme konusunda kararsız kalmasına da gerek yoktur. Yapılacak ön görüşme sonrası en doğru uzman tercihi sağlanacaktır.

Gölbaşı Psikolog Ofisi olarak kurumumuz;

  • Ulaşılabilecek en hızlı online terapi imkanını sağlamaktadır. Uzmanlarımız çok yoğun bir çalışma göz ederek tüm danışanlarına yetebilme amacı içerisindedir. Bu doğrultuda günde 8-10 seans hizmet sağlayan uzmanların olduğuna da değinmek gerekir.
  • Kişiler web sitemiz üzerinde yer alan bilgiler doğrultusunda, kendilerine en yakın hissettikleri uzmanı seçebilme şansına sahiptir. Kurumumuz yalnızca o terapist için uygun bir randevunun bulunmaması durumunda yönlendirme sağlamaktadır.
  • Danışan bilgileri kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır. Danışanın adı gibi en genel bilgilerden en özel bilgilere kadar tüm detaylar terapist ve danışan arasında kalmaktadır. Yalnızca yasal durumların söz konusu olması halinde kurumumuz bu kurala uyum sağlamamaktadır.
  • Danışanlar istedikleri zaman terapistlerini değiştirebilme şansına sahiptir. Bununla ilgili herhangi bir ek ödenek sağlanmamaktadır. Danışan ve terapist arasında oluşacak terapötik bağ bu noktada büyük bir öneme sahip olmaktadır.

Gölbaşı Psikolog Fiyatları

Ankara Psikolog Fiyatları kişilerin bütçelerini olumsuz etkilemeyecek şekilde ayarlanmıştır. Ankara’da sağlanan en uygun fiyatlı hizmeti sunan kurumumuz, danışanlar için ideal fiyatlar belirlemiştir. Bu doğrultuda kişiler ödemeleri seans öncesi ya da sonrası gerçekleştirebilir. Ayrıca toplu ödeme sağlayabilme gibi durumları da mevcut olmaktadır. Zor durumda olup maddi durumu yetersiz kalan danışanlar için kurumumuz, indirimli fiyatlar teklif edecektir. Çünkü iyi bir ruh sağlığı herkesin hakkıdır ve Terapi Destek iyi bir ruh sağlığı için en profesyonel desteği sağlamaktadır.