Haymana başta olmak üzere Ankara’nın tüm ilçelerine psikoterapi ve online terapi hizmeti veren Haymana Psikolog, hem psikolog hem de psikiyatri uzmanları ile çalışmaktadır. Merkezi ve güvenilir konumu dolayısıyla kişilerin toplu taşıma ya da özel araç ile kurumumuza ulaşım sağlayabilmeleri mümkündür. Ulaşım kolaylığı sunmasının yanı sıra, danışanlar için her türlü konforu sağlamaktadır. Son derece geniş bir alan üzerinde yer alan kurumumuzda, tüm pandemi önlemleri alınmıştır. Aynı anda çok sayıda danışana randevu verilmemektedir, ayrıca kurumumuz pandemi önlemleri doğrultusunda sürekli dezenfekte edilmektedir.

Haymana Psikolog olarak kurumumuzda aynı anda her iki uzmanın da çalışıyor olması, her türlü danışanı kabul edilebilmemize yardımcı olmaktadır. Ayrıca gerekli olması durumunda bazı danışanlar için aralıklı takiplerle farmakolojik tedavi de sağlanmaktadır. Aralıklı süreçlerle psikiyatri uzmanı ile yapılacak görüşme sonrası, özellikle öfke atakları, uyku problemleri ve yoğun kaygı bozuklukları yaşayan danışanlar için büyük fayda sağlanacaktır. Kurumumuza iyilik hali veya hayat rutini bozulmuş, kendini yakından tanımak isteyen, hayatına farklı bir gözden bakarak hayatını değiştirmeyi amaçlayan kişiler başvurabilmektedir.

Haymana Psikolog Ofisi

Ankara Psikolog Ofisi olarak hizmet veren kurumumuz, psikoloji alanındaki tüm eğitimlerini tamamlamış, yenilikleri yakından takip eden uzmanlarla çalışmaktadır. Bu doğrultuda danışanlar üzerinde en modern teknikler uygulanmaktadır. Ayrıca çeşitli ekollerde hizmet verildiğine ayrıca değinmek gerekmektedir. Her bir uzmanımız farklı terapi teknikleri konusunda uzmanlaşmıştır. Kurumumuzda en sık uygulanan terapi ekolleri cinsel terapi, aile ve çift terapisi, oyun terapisi, kum terapisi, BDT, çocuk ergen BDT, EMDR, hipnoz, şema terapi, hücum terapisi, kısa süreli psikodinamik terapi ve çözüm odaklı terapidir. Elbette danışana farklı bir ekolün uygun olması halinde, farklı teknikler de uygulanmaktadır.

Haymana Psikolog Ofisi olarak kurumumuz:

  • Yoğun bir çalışma temposu göz etmekte ve danışanlar için olabilecek en kısa sürelere randevu vermektedir.
  • Web sitemiz üzerinde yer alan bilgiler doğrultusunda kişiler, kendilerine en yakın hissettikleri terapisti seçebilme şansına sahiptir.
  • Güvenilir ilişki doğrultusunda danışan bilgileri yasal durumlar haricinde kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır. Danışanların en genel bilgilerinden en özel bilgilerine kadar tüm detaylar saklı tutulmaktadır.
  • Tüm danışanlar için uygundur, kişiler ağır psikotik tanıları olsa dahi kurumumuza başvuru yapabilmektedir. Kurumumuzda iki farklı uzmanın aynı anda çalışması, her danışana yetişebilme fırsatı sağlamaktadır.

Haymana Psikolog Fiyatları

Haymana psikolog fiyatları kişilerin bütçelerini zorlamayacak şekilde hazırlanmıştır. Ödemeler toplu halde gerçekleştirilebildiği gibi, kişiler seans öncesi veya sonrası şeklinde de yapabilir. Nakit ya da kredi kartıyla ödeme seçeneklerimiz mevcuttur. Toplu ödemelerde seansın uzaması halinde, ek ödenek yapılabilir. Aynı şekilde daha kısa sürmesi durumunda ödemeler iade edilmektedir. Zor durumda olup maddi gücü yeterli olmayan danışanlara daha uygun fiyatlar teklif edilmektedir. Terapi Destek olarak kurumumuz, ödeme kolaylığı sağlayarak danışanlarının daha iyi bir ruh haline fahiş fiyatlar ödemeden sahip olabilmesine yardımcı olmaktadır.